Multimedialny spacer
w milionie świateł
powrócił w nowej odsłonie

Już za chwilę na nowo odkryjecie największe kinowe hity wszechczasów. Gotowi? ...iiiii akcja!

Wrocław

Lumina Park Wrocław zaprasza wszystkich na wyjątkową podróż w świat Filmowych Opowieści!

W tym sezonie nasz Park na terenie Zamku Topacz pozwoli Wam przenieść się wprost do ulubionych filmów, książek oraz seriali. Dajcie się ponieść wolności wraz z Pocahontas, przejdźcie na drugą stronę szafy i odwiedźcie magiczną Narnie. Spacerujcie po morskim dnie niczym Kapitan Nemo, a także usiądźcie wraz z Przyjaciółmi na wygodnej i wszystkim dobrze znanej kanapie. Strzeżcie się również dinozaurów! Nie chcemy, aby uciekły z naszego Luminowego Parku Jurajskiego.

To tylko część atrakcji, które czeka na Was podczas multimedialnego spaceru wśród świateł, dźwięków, rzeźb i specjalnie przygotowanych efektów specjalnych.

W naszym Parku czekać na Was będzie również zupełna nowość w postaci specjalnie przygotowanego Quizu. Sprawdźcie swoją wiedzę z kinematografii w specjalnie przygotowanej grywalizacji w której czekają na Was pytania dotyczące kinowych hitów i nie tylko! Zadania będzie można rozwiązywać na dwóch poziomach trudności oraz w trzech językach (polski, angielski, ukraiński). Zeskanuj kod QR i przenieś się do świata zagadek!

Sprawdź, jakie Filmowe Opowieści czekają w Lumina Park Wrocław!

0
Parki

w Polsce

0
Osób

odwiedziło nasze parki

0
Parków

za granicą

0
Zebraliśmy

łącznie na cele charytatywne

Nasz Park przestrzega norm energetycznych. Jesteśmy #eko. #LedySąEko.

Filmowe opowieści dla całej rodziny

Uwaga! Sztuka!

Promowanie sztuki zaczęliśmy już w sezonie 2021/22, gdy w naszym Lumina Parku w Poznaniu zagościły po raz pierwszy „Duchy Lasu”, autorstwa Marty Mulawy.

Jesteśmy pewni, że jest to właściwy kierunek rozwoju naszych Parków. Chcielibyśmy, aby sztuka stała się dostępna dla szerokiej publiczności, a wizyta w Lumina Parku idealną okazją do zapoznania się z dorobkiem wspaniałych polskich artystów.

W „Filmowych opowieściach” znajdziecie niezwykłe instalacje artystyczne, w których światło gra główną rolę, zapewniając atmosferę tajemnicy połączonej z niezwykłymi odczuciami na poziomie wielu zmysłów. Tylko od Was zależy, jak zinterpretujecie sztukę!

Jakie instalacje artystyczne znajdują się w Lumina Park Wrocław w sezonie 2023/24?

Patronem medialnym Lumina Park Wrocław jest

Ceny biletów w sezonie 2023/24

Ulgowy*

31

Wtorek - Czwartek

35

Piątek - Niedziela
Święta***

Normalny

35

Wtorek - Czwartek

39

Piątek - Niedziela
Święta***

Rodzinny**

120

Wtorek - Czwartek

135

Piątek - Niedziela
Święta***

Dzieci do 2 roku życia – wstęp bezpłatny!

*Bilet ulgowy: uczniowie, studenci (do 26 roku życia) emeryci, renciści (pod warunkiem okazania ważnego dokumentu), osoby z niepełnosprawnością w stopniu lekkim, opiekunowie osób niepełnosprawnych.

Osoby z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym oraz znacznym a także dzieci do lat 16 z niepełnosprawnością zapraszamy do Parku bezpłatnie (w przypadku osób powyżej 16 roku życia wymagane jest przedstawienie ważnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności kasjerowi, w przypadku dzieci do 16 roku życia przedstawienie zaświadczenia o niepełnosprawności).

** Bilet rodzinny obowiązuję dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci lub 1 osoby dorosłej i 3 dzieci (dzieci do 18 roku życia) lub posiadaczy Karty Dużej rodziny dla każdego członka rodziny za okazaniem Karty.

*** Weekendowe ceny biletów obowiązują od piątku do niedzieli oraz 1.11 i  25.12-7.01.

Zachęcamy do organizowania wycieczek szkolnych (grupy powyżej 20 osób), wycieczek dla seniorów (grupy zorganizowane powyżej 10 osób), oraz firmowych wyjść integracyjnych (powyżej 30 osób) do Lumina Parku. W celu uzyskania spersonalizowanej oferty dla grupy, prosimy o wcześniejszy kontakt pod adresem kontakt@luminapark.pl

Połowę dochodu z każdej pocztówki zakupionej w naszym parku przeznaczamy na cele charytatywne.

Informacje

Adres

Zamek Topacz Resort & SPA
ul. Templariuszy 1
55-040 Ślęza

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia są zależne od zachodu słońca:

26.10 - 28.10 - od 17:30
29.10 - 12.11 - od 16:30
13.11 - 14.01 - od 16:00
15.01 - 31.01 - od 16:30
01.02 - 18.02 - od 17:00
19.02 - 25.02 - od 17:30

Park otwarty jest do godziny 21:00, ostatnie wejście odbywa się o 20:00.

Uwaga! Park jest zamknięty w poniedziałki (za wyjątkiem 25.12 i 1.01).

Jak dojechać?

W nawigację prosimy wpisać: Zamek Topacz Ślęza ul. Templariuszy 1.
Dojazd autobusem nr 612 - przystanek "Ślęza - skrzyżowanie" jest oddalony o 600 m od wejścia na teren Zamku Topacz.

Parking

Parking znajduje się na terenie obiektu. Od wtorku do czwartku nie obowiązuje opłata parkingowa, od piątku do niedzieli jednorazowa opłata parkingowa wynosi 5 zł.

Wjazd na parking odbywa się od piątku do niedzieli przez główną bramę. Od wtorku do czwartku ruch samochodowy odbywa się drugą bramą. 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!