FAQ

Park w Poznaniu otwarty jest od godziny podanej w poniższej tabeli do godziny 21:00 (ostatnie wejście na teren parku jest możliwe o godzinie 20:00):
Od 10.11 do 7.01 Od 8.01 do 21.01 Od 22.01 do 31.01 Od 1.02 do 11.02 Od 12.02 do 25.02
16:00 16:15 16:45 17:00 17:30

Bilet ulgowy mogą zakupić uczniowie oraz studenci (do 26 roku życia), pod warunkiem okazania legitymacji uczniowskiej/studenckiej, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie.

Lumina Park Poznań będzie otwarty do 25 lutego 2024 roku.

Psy nie mogą przebywać na terenie Lumina Parku w Poznaniu i Lublinie. Dozwolone jest wprowadzanie psów do Lumina Parku we Wrocławiu oraz Bydgoszczy, pod warunkiem stosowania smyczy i kagańca przez właściciela psa/towarzysza psa. Zwierzęta nie mogą jednak stanowić zagrożenia dla innych Odwiedzających. Właściciel/towarzysz psa powinien, jeśli to konieczne, usunąć odchody psa. W przypadku niezastosowania się do tego przepisu, odwiedzający i pies zostaną usunięci z Parku. Psy nie mogą wchodzić na ekspozycje, powinny być pod stałym nadzorem właściciela/ towarzysza psa.

Bilet rodzinny przysługuje dwóm osobom dorosłym i 2 dzieci lub 1 osobie dorosłej i 3 dzieci (dzieci do 18 roku życia) lub posiadaczy Karty Dużej Rodziny (dla każdego członka rodziny), za okazaniem karty.

Rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny są uprawnione, za jej okazaniem, do zakupu biletu rodzinnego. Jeśli rodzina posiadająca Kartę Dużej Rodziny ma więcej niż 2 dzieci, każde następne dziecko otrzymuje darmowy wstęp na teren parku.

W naszych Parkach nie ma możliwości zrealizowania bonu turystycznego. Jest to związane z regułami dotyczącymi bonu, które nie umożliwiają wykorzystania go w parku iluminacji.

Na terenie wszystkich naszych parków mogą Państwo skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty gastronomicznej, w tym ciepłych napojów.

Parking zlokalizowany jest wzdłuż głównego wejścia do Ogrodu Dendrologicznego, przy ul. Warmińskiej.

Bilety zakupione online na stronie bilety.luminapark.pl są zawsze przypisane do konkretnego dnia i konkretnej godziny. Nie ma możliwości aby bilet kupiony na dany dzień wykorzystać innego dnia.

Nasza trasa w Poznaniu ma około 1,5 km. Średnia długość zwiedzania wynosi około 60-90 minut. Czas zwiedzania uzależniony jest jednak od indywidualnych preferencji. Nie ma ograniczeń czasowych.

Oczywiście! Zachęcamy do robienia zdjęć i oznaczania nas na social mediach z hashtagiem #luminapark 😊