O nas

Koncept

Park Iluminacji to niesamowita zimowa atrakcja – multimedialny spacer w bajkowej krainie wykreowanej światłem i dźwiękiem. Tego typu atrakcje, od lat spotykane choćby w amerykańskich ogrodach botanicznych, są coraz popularniejsze także w Europie.

W tym roku, dzięki firmie Lumina, park iluminacji zawita ponownie do Zamku Topacz pod Wrocławiem, a także całkowicie premierowo do Poznania, Lublina oraz Bydgoszczy!

Jesteśmy przekonani, że nasza atrakcja to idealny sposób na spędzenie zimowych wieczorów!

Rozjaśniamy ciemne zimowe wieczory, dosłownie i w przenośni

Jesteśmy atrakcją skierowaną do różnych grup wiekowych, zarówno dzieci jak i dorośli znajdą u nas coś dla siebie

Lumina Parki mają w sobie magię, którą musicie sami poczuć.

Lumina Park w liczbach

0

Parki

w Polsce

0

Ledów

we wszystkich naszych parkach

Lumina Park w liczbach

140 km sznurów elektrycznych

W tym roku do stworzenia wszystkich parków wykorzystaliśmy ponad 140 km sznurów elektrycznych! Oznacza to, że gdyby rozciągnąć ten sznur w Poznaniu, jego koniec znajdowałby się… w Bydgoszczy!

1 072 081 ledów

We wszystkich naszych parkach znajduje się 1 072 081 ledów

6 m

Najwyższa z instalacji ledowych w naszych parkach ma ponad 6m.

Edukacja

Stworzyliśmy nasze parki iluminacji w taki sposób, aby oprócz walorów wizualnych, podkreślały również walor edukacyjny miejsc, w których są zlokalizowane. W Lumina Parkach edukacja stanowi ważny element grywalizacji, jest jednocześnie dostosowana do naszych najmłodszych odwiedzających. Oczywiście dbamy również o starszych gości, którzy znajdą u nas niesamowite efekty świetlne połączone z narracją muzyczną oraz storytellingiem, który sprawia, że cały projekt jest spójny oraz dograny w każdym calu.

Kim jesteśmy?

Wrocławska spółka Lumina to firma specjalizująca się w organizacji parków iluminacji, powstała z inicjatywy giełdowej firmy ATM – największego polskiego producenta TV oraz spółki Topacz Investments – właściciela kompleksu hotelowego Zamek Topacz Art & SPA.

Bezpieczeństwo

 Wiemy, że nadal trwa pandemia dlatego robimy wszystko, aby Lumina Parki były całkowicie bezpieczne dla odwiedzających. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zakładce COVID-19.

Zapraszamy na multimedialny spacer w milionie świateł!
Zespół Lumina