FAQ

Lumina Park Lublin otwarty jest od wtorku do niedzieli, od godziny podanej w poniższej tabeli do godziny 21 (ostatnie wejście na teren parku jest możliwe o godzinie 20:00)
Od 10.11 do 7.01 Od 8.01 do 21.01 Od 22.01 do 31.01 Od 1.02 do 14.02
16:00 16:15 16:45 17:00

Bilet ulgowy mogą zakupić uczniowie oraz studenci (do 26 roku życia), pod warunkiem okazania legitymacji uczniowskiej/studenckiej, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie a także pracownicy i absolwenci UMCS.

Lumina Park Lublin będzie otwarty do 14.02.2024

Psy nie mogą przebywać na terenie Lumina Parku w  Lublinie.

Bilet rodzinny przysługuje dwóm osobom dorosłym i 2 dzieci lub 1 osobie dorosłej i 3 dzieci (dzieci do 18 roku życia) lub posiadaczom Karty Dużej Rodziny (dla każdego członka rodziny), za okazaniem karty.

Rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny są uprawnione, za jej okazaniem, do zakupu biletu rodzinnego. Jeśli rodzina posiadająca Kartę Dużej Rodziny ma więcej niż 2 dzieci, każde następne dziecko otrzymuje darmowy wstęp na teren parku.

Na terenie wszystkich naszych parków mogą Państwo skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty gastronomicznej, w tym ciepłych napojów.

W naszych Parkach nie ma możliwości zrealizowania bonu turystycznego. Jest to związane z regułami dotyczącymi bonu, które nie umożliwiają wykorzystania go w parku iluminacji.

Lublin: Miejsca parkingowe są zlokalizowane przy głównym wejściu do Ogrodu Botanicznego, wzdłuż ul. Willowej.

Bilety zakupione online na stronie bilety.luminapark.pl są zawsze przypisane do konkretnego dnia i konkretnej godziny. Nie ma możliwości aby bilet kupiony na dany dzień wykorzystać innego dnia.

W Lublinie trasa naszej atrakcji to około 1 km, średnio można ją przebyć w 50 minut. Czas zwiedzania uzależniony jest jednak od indywidualnych preferencji. Nie ma ograniczeń czasowych.

Oczywiście! Zachęcamy do robienia zdjęć i oznaczania nas na social mediach z hashtagiem #luminapark 😊