Rozwiązuj zagadki i wygrywaj nagrody!

Lumina Park to nie tylko światło i dźwięk. To także ścieżki edukacyjne oraz storytelling. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić spacery po naszych parkach, przygotowaliśmy dla Was mapki z zagadkami. W tym roku podjęliśmy współpracę z wieloma organizacjami, które zgodziły się przekazać nagrody dla naszych gości. Co zrobić żeby wziąć udział w loterii?

1.

Przed wejściem do Parku odbierzcie mapkę z punktu kasowego

2.

W trakcie spaceru rozwiązujcie zagadki. UWAGA! Część odpowiedzi może być ukryta na trasie zwiedzania więc bądźcie czujni.

3.

Jeśli odgadliście hasło, wypełnijcie poniższy formularz. Być może to do Was uśmiechnie się los?

*1. Administratorem danych osobowych jest LUMINA Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, 55-040 Kobierzyce, ul. Błękitna 3, adres email: ado@luminapark.pl
 2. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu objętym zgodą, tj. w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, na podstawie art. 6 ust 1 lit. a) RODO (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
 3. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 12 miesięcy od dnia wyrażenia zgody, a po tym czasie zostaną usunięte, chyba że udzielona zgoda zostanie wcześniej cofnięta.
 4. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty z Grupy Kapitałowej ATM Grupa (https://www.atmgrupa.pl/o-nas/grupa-kapitalowa/), Topacz Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Slęzy oraz inne podmioty upoważnione do odbioru danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 5. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych przez Administratora.
 6. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.
 7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.