Dziękujemy za sezon 2021/22!

Wracamy jesienią w nowym, jeszcze lepszym wydaniu

0 osób
Odwiedziło już Lumina Park
0
Zebraliśmy na cele charytatywne w sezonach 2020/21 i 2021/22

Czym jest Lumina Park?

Park Iluminacji to niesamowita zimowa atrakcja – multimedialny spacer w bajkowej krainie wykreowanej światłem i dźwiękiem. Tego typu atrakcje, od lat spotykane choćby w amerykańskich ogrodach botanicznych, są coraz popularniejsze także w Europie.

W tym roku, dzięki firmie Lumina, park iluminacji zawita ponownie do Zamku Topacz pod Wrocławiem, a także całkowicie premierowo do Poznania, Lublina oraz Bydgoszczy! Jesteśmy przekonani, że nasza atrakcja to idealny sposób na spędzenie zimowych wieczorów!

Rozjaśniamy ciemne zimowe wieczory, dosłownie i w przenośni

Jesteśmy atrakcją skierowaną do różnych grup wiekowych, zarówno dzieci jak i dorośli znajdą u nas coś dla siebie

Lumina Parki mają w sobie magię, którą musicie sami poczuć.

Lumina Park w liczbach

0

Parki

w Polsce

0

Ledów

we wszystkich naszych parkach

Lumina Park w liczbach

140 km sznurów elektrycznych

W tym roku do stworzenia wszystkich parków wykorzystaliśmy ponad 140 km sznurów elektrycznych! Oznacza to, że gdyby rozciągnąć ten sznur w Poznaniu, jego koniec znajdowałby się… w Bydgoszczy!

1 072 081 ledów

We wszystkich naszych parkach znajduje się 1 072 081 ledów

6 m

Najwyższa z instalacji ledowych w naszych parkach ma ponad 6m

Wyślij nam wiadomość

Lumina Sp. z o.o.

Ul. Błękitna 3
55-040 Bielany Wrocławskie

71 771 99 98
kontakt@luminapark.pl
marketing@luminapark.pl

współpraca marketingowa

*1. Administratorem danych osobowych jest LUMINA Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, 55-040 Kobierzyce, ul. Błękitna 3, adres email: ado@luminapark.pl
 2. Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu objętym zgodą, tj. w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, na podstawie art. 6 ust 1 lit. a) RODO (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
 3. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 12 miesięcy od dnia wyrażenia zgody, a po tym czasie zostaną usunięte, chyba że udzielona zgoda zostanie wcześniej cofnięta.
 4. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty z Grupy Kapitałowej ATM Grupa (https://www.atmgrupa.pl/o-nas/grupa-kapitalowa/), Topacz Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Slęzy oraz inne podmioty upoważnione do odbioru danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 5. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym nie wpływa to na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych przez Administratora.
 6. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.
 7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.