FAQ

Lumina Park Bydgoszcz otwarty jest od wtorku do niedzieli, od godziny podanej w poniższej tabeli do godziny 21 (ostatnie wejście na teren parku jest możliwe o godzinie 20:00)
Od 10.11 do 7.01 Od 8.01 do 21.01 Od 22.01 do 31.01 Od 1.02 do 11.02 Od 12.02 do 25.02
16:00 16:15 16:45 17:00 17:30

Bilet ulgowy mogą zakupić uczniowie oraz studenci (do 26 roku życia), pod warunkiem okazania legitymacji uczniowskiej/studenckiej, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie.

Lumina Park Bydgoszcz będzie otwarty do 25.02.2024

Dozwolone jest wprowadzanie psów do Lumina Parku w Bydgoszczy, pod warunkiem stosowania smyczy i kagańca przez właściciela psa/towarzysza psa. Zwierzęta nie mogą jednak stanowić zagrożenia dla innych Odwiedzających. Właściciel/towarzysz psa powinien, jeśli to konieczne, usunąć odchody psa. W przypadku niezastosowania się do tego przepisu, odwiedzający i pies zostaną usunięci z Parku. Psy nie mogą wchodzić na ekspozycje, powinny być pod stałym nadzorem właściciela/ towarzysza psa.

Bilet rodzinny przysługuje dwóm osobom dorosłym i 2 dzieci lub 1 osobie dorosłej i 3 dzieci (dzieci do 18 roku życia) lub posiadaczom Karty Dużej Rodziny (dla każdego członka rodziny), za okazaniem karty.

Rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny są uprawnione, za jej okazaniem, do zakupu biletu rodzinnego. Jeśli rodzina posiadająca Kartę Dużej Rodziny ma więcej niż 2 dzieci, każde następne dziecko otrzymuje darmowy wstęp na teren parku.

Na terenie wszystkich naszych parków mogą Państwo skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty gastronomicznej, w tym ciepłych napojów.

W naszych Parkach nie ma możliwości zrealizowania bonu turystycznego. Jest to związane z regułami dotyczącymi bonu, które nie umożliwiają wykorzystania go w parku iluminacji.

Bydgoszcz : Parking znajduje się przy pętli tramwajowej, wzdłuż ulicy Gdańskiej i Rekreacyjnej.

Bilety zakupione online na stronie bilety.luminapark.pl są zawsze przypisane do konkretnego dnia i konkretnej godziny. Nie ma możliwości aby bilet kupiony na dany dzień wykorzystać innego dnia.

Nasza trasa we Wrocławiu i Poznaniu ma około 1,5 km. Średnia długość zwiedzania wynosi około 90 minut. W Lublinie i Bydgoszczy trasa naszej atrakcji to około 1 km, średnio można ją przebyć w 50 minut. Czas zwiedzania uzależniony jest jednak od indywidualnych preferencji. Nie ma ograniczeń czasowych.

Oczywiście! Zachęcamy do robienia zdjęć i oznaczania nas na social mediach z hashtagiem #luminapark 😊